Oferty pracyMagazynier (Deurne)
Magazynier (Deurne) Deurne (Holandia)
Magazynier (Deurne) Deurne (Holandia) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Dla firmy zajmującej się dystrybucją różnego rodzaju produktów: m.in artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, akcesoria ogrodowe, rowerowe, sportowe, zabawki, narzędzia, akcesoria do samochodów i ciężarówek, poszukujemy osób do prac magazynowych.

Likalizacja: Deurne

TYLKO DLA OSÓB Z PRYWATNYCH MIESZKAŃ!

Oferujemy:

• Stawka godzinowa brutto wynosi w zależności od kwalifikacji oraz tego czy kandydat posiada certyfikat do obsługi wózków widłowych typu reachtruck:

od 13,68 do 14,03  Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe,

• Dodatek za pracę w soboty wynosi 50%, za pracę w niedzielę 100%,

• Praca na 2 zmiany (6:00-15:00, 15:00-00:00), przerwy: 2x 15 minut oraz jedna 30 minut,

• Cotygodniowe pensje płatne na konto bankowe,

• Praca na długi okres czasu,

• Wsparcie koordynatorów polskojęzycznych,

• Zwrot kosztów dojazdu,

Wymagania:

• Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy typu reachtruck,

• Oferta pracy tylko dla osób z prywatnych mieszkań,

• Własny środek transportu na dojazdy do pracy,

Obowiązki:

• praca w magazynie jest bardzo zróżnicowana: pakowanie, zbieranie zamówień, załadunek, rozładunek, obsługa wózka widłowego typu reachtruck oraz inne prace magazynowe,

tel: (+) 48 602176444

AP Grupa (KRAZ 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: praca tymczasowa

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)