Oferty pracyHydraulik, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Hydraulik, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA S&A sp. z o.o Osnabrück (Niemcy)
Hydraulik, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA S&A sp. z o.o Osnabrück (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz pytania?

Zadzwoń!

+48 698 937 596

Hydraulik - Niemcy

 Obowiązki:

  • instalacje mieszkaniowe
  • prace konserwacyjne i naprawcze
  • montowanie instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i gazowych

Wymaganie:

  • doświadczenie w pracy jako hydraulik
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stawka 14,00 EUR brutto/h
  • 80 euro netto diety dziennie
  • zakwaterowanie zapewnia klient, konieczność opłaty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • możliwość pobierania zaliczek po 5 przepracowanych dniach
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Patrycja Kura-Bodzioch

Specjalista ds. rekrutacji

Tel.: +48 698 937 596

E-Mail: p.kura-bodzioch@sa-apt.pl

www.sa-apt.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji.

Administratorem twoich Danych Osobowych jest S&A Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 24/12,31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000843217, NIP: 9452235806, REGON: 386141810, KRAZ: 27405. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do dokonania wyboru właściwego kandydata, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być nasi klienci,  podwykonawcy, w tym dostawcy narzędzi informatycznych, portale rekrutacyjne, firmy świadczące nam obsługę prawną i księgową. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych pracodawcy, na rzecz którego prowadzona jest rekrutacja.  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym z Administratorem (TRION, APT TRION) w celu wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te spółki.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Kraków (małopolskie)
Opublikowano 7 marca 2024