Oferty pracyTOKARZ CNC
TOKARZ CNC 78087 Mönchweiler (Niemcy)
TOKARZ CNC 78087 Mönchweiler (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

TOKARZ CNC

Miejsce pracy: Niemcy – 78087 Mönchweiler
Nr. ref: TOK-MÖN/DE/2023

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek CNC (Index G200, ABC i MS 40) z oprogramowaniem Siemens
- produkcja jednostkowa i seryjna elementów aluminiowych, wykonanych z różnych rodzajów stali o średnicy od 1 mm do 300 mm (wykorzystywane w hydraulice, pneumatyce oraz w przemyśle lotniczym i elektronicznym),
- zmiana narzędzi
- nadzór procesu obróbki
- pomiar wyprodukowanych elementów
- stawka 13,50 euro brutto + 40,00 euro diety dziennej

Wymagania:
- kominikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- praca w systemie 2 zmianowym
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowyy.
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: TOK-MÖN/DE/2023

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)