Oferty pracyPROGRAMISTA MASZYN CNC - TOKARZ
PROGRAMISTA MASZYN CNC - TOKARZ 33178 Borchen (Niemcy)
PROGRAMISTA MASZYN CNC - TOKARZ 33178 Borchen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PROGRAMISTA MASZYN CNC - TOKARZ

Miejsce pracy: Niemcy – 33178 Borchen
Nr ref: CNC-BOR/DE/2023

Zakres obowiązków:
- programowanie i obsluga tokarek CNC z oprogramowaniem Siemens Shop Turn (napędzane narzędzia Turn)
- ustawianie maszyn i wprowadzanie danych operacyjnych
- obsluga urzadzen pomiarowych
- przeprowadzanie oraz konserwacja maszyn
- produkcja małych serii i pojedyńczych elementów
- praca na 2 zmiany: 6-14, 14.00 -22.00
- stawka: 14,50 E brutto/H + 40 E diety dziennej

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
- znajomość j. niemieckiego, bądź angielskiego
- samochód na wyjazd
- mile widziane wyksztalcenie kierunkowe lub ukończone kursy

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: CNC-BOR/DE/2023

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)