Oferty pracyOperator maszyn do obróbki drewna - stolarz (HSO/06/23)
Operator maszyn do obróbki drewna - stolarz (HSO/06/23) Weegree Sosnowiec (śląskie)
Operator maszyn do obróbki drewna - stolarz (HSO/06/23) Weegree Sosnowiec (śląskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

   Operator maszyn do obróbki drewna - stolarz

Miejsce pracy: Sosnowiec

 Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn stolarskich.
  • Obróbka elementów drewnianych.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych.
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością komponentów.

 Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z obróbką elementów drewnianych, pracą na stolarni.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność pracy w oparciu o schematy, instrukcje, rysunki techniczne.
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Łatwość uczenia się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju.
  • Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Pakiety opieki medycznej.
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne).
  • Kartę sportową z dofinansowaniem Pracodawcy.
  • Parking dla pracowników.
  • System premiowy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Stabilne zatrudnienie.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 604 742 505 Ada

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Neuville-sur-Seine (Francja)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)