Oferty pracyKAMIENIARZ/ KAFELKARZ - niemieckie warunki zatrudnienia
KAMIENIARZ/ KAFELKARZ - niemieckie warunki zatrudnienia München (Niemcy)
KAMIENIARZ/ KAFELKARZ - niemieckie warunki zatrudnienia München (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swoich Niemieckich partnerów stale poszukuje kandydatów na stanowisko:

KAMIENIARZ/ KAFELKARZ

Miejsce pracy: Niemcy – 81675 München
Nr ref: KAM-MUN/DE/2023

Zakres obowiązków:
- praca z wysokiej jakości kamieniami naturalnymi,
- projekty na specjalne zamówienia klienta – blaty kuchenne, płytki podłogowe, ścienne
- montaż płyt kamiennych, blatów kuchennych, fasad z kamienia
- stawka: 15,00 E brutto/H + 40 E netto dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- samodzielność w wykonywanej pracy
- perfekcjonizm i precyzja
- wykonywanie pracy na wysokim poziomie
- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: KAM-MUN/DE/2023

(Data aktualizacji: środa, 7 czerwca 2023)