Oferty pracyOperator Wózka Widłowego z UDT (WWM/06/23)
Operator Wózka Widłowego z UDT (WWM/06/23) Weegree Mysłowice (śląskie)
Operator Wózka Widłowego z UDT (WWM/06/23) Weegree Mysłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 7 czerwca 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator Wózka Widłowego z UDT
Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózków widłowych.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Sprawdzanie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją.
  • Kompletacja zamówień Klienta.
  • Dbałość o porządek na magazynie i terenie przyległym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT oraz praktyczne umiejętności w tym zakresie.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność, punktualność, dokładność, sumienność i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (8-16).
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, ubezpieczenie Medicover).
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 604 742 505 Ada

(Data aktualizacji: środa, 7 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

JELCZ LASKOWICE (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
Arendonk (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Wrocław, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)