Oferty pracyPRACOWNIK LOTNISKA - OFERTA ZE SZKOLENIEM I KURSEM J. NIEMIECKIEGO
PRACOWNIK LOTNISKA - OFERTA ZE SZKOLENIEM I KURSEM J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Frankfurt Nad Menem (Niemcy)
PRACOWNIK LOTNISKA - OFERTA ZE SZKOLENIEM I KURSEM J. NIEMIECKIEGO ImpactJob Frankfurt Nad Menem (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 9 czerwca 2023, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOTNISKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

▪ Udział w procesie obsługi załadunku i rozładunku frachtu
▪ Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
▪ Przygotowywanie paczek do wysyłki
▪ Kontrole zapasów
▪ Obsługa towarów niebezpiecznych
▪ Zgłaszanie usterekuszkodzeń lub błędów przełożonym
▪ Utrzymanie zgodności z przepisami i wewnętrznymi wytycznymi (npinstrukcja pracyinstrukcja obsługiocena ryzyka)
▪ Prowadzenie pociągów logistycznych i wózków widłowych
▪ Zapewnienie porządku i czystości

WYMAGANIA:

  • Obowiązkowy udział w szkoleniu oraz kursie języka niemieckiego odbywającego się w Polsce w okolicach Warszawy przed rozpoczęciem pracy (Planowane rozpoczęcie szkolenia/kursu 12.06.2023)
  • Rozpoczęcie pracy w Niemczech możliwe jest wyłącznie po odbyciu szkolenia/kursu oraz pozytywnym zaliczeniu testów końcowych.
  • Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
  • Udokumentowana ciągłość zawodowa z ostatnich 5 lat (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w święta
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego i/lub angielskiego.

ZAPEWNIAMY:

  • Szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz kurs języka niemieckiego. Szkolenie odbywa się w Polsce. Na okres szkolenia/kursu zapewniamy:
    -Opłacone zakwaterowanie - pokoje dwuosobowe
    - Wynagrodzenie miesięczne - 4000 zł brutto
    - Opłacony kurs języka niemieckiego
    - Szkolenie od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie
    - Wyrobienie uprawnień niemieckich do obsługi wózków widłowych
    - Ubranie i odzież robocza
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR
  • WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ DOCELOWĄ NA LOTNISKU W NIEMCZECH13,50 euro brutto/h+ dodatki zmianowe: +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę na zmianę nocną, + 50% dodatku do stawki godzinowej za pracę w niedziele, + 100 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w dni świąteczne
  • Opłacony bilet miesięczny na komunikację miejską w Niemczech
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 9 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Zwickau (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Bad Malente (Niemcy)
Duderstadt (Niemcy)