Oferty pracyMonter fasad, paneli dachowych i okien - niemiecka umowa
Monter fasad, paneli dachowych i okien - niemiecka umowa 89331 Burgau (Niemcy)
Monter fasad, paneli dachowych i okien - niemiecka umowa 89331 Burgau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 21 listopada 2023, do końca 1 dzień

Niemiecka firma zajmująca się pośrednictwem pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko:

Monter

Wynagrodzenie: 11000-12000 na rękę/miesiąc

Miejsce pracy: praca na terenie Niemiec w zależności od kontraktu

Zadania:

  • Montaż i demontaż fasad oraz paneli dachowych i ściennych,
  • Montaż okien.

Wymagania:

  • Doświadczenie na budowie,
  • Własne auto,
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • 25 dni urlopu płatnego,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Stawkę godzinową + diety,
  • Możliwość zjazdów do Polski co 3-4 tygodnie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER” – oddzwonię!

(Data aktualizacji: wtorek, 21 listopada 2023)