Oferty pracyHR koordynator- z komunikatywnym j.Angielskim
HR koordynator- z komunikatywnym j.Angielskim S&A sp. z o.o Kraków (małopolskie)
HR koordynator- z komunikatywnym j.Angielskim S&A sp. z o.o Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 21 lutego 2024, do końca 1 dzień

S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Nas!

Tel. 793 372 127

Opis stanowiska:

  • Stanowisko: Pracownik Biurowy

  • Lokalizacja: Kraków

  • Godziny pracy: Pełny etat, praca stacjonarna

  • Wynagrodzenie: Atrakcyjne stawki płacowe

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole i chęć do współpracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Szkolenie wstępne i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole..

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zadzwoń do nas po więcej szczegółów!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

(Data aktualizacji: środa, 21 lutego 2024)
inne

oferty pracodawcy

Kielce (świętokrzyskie)
Opublikowano 12 kwietnia 2024
Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano 9 kwietnia 2024
26486 Wangerooge (Niemcy)
Opublikowano 3 kwietnia 2024