Oferty pracyINŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2021, do końca 1 dzień

INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Optymalizacja operacji związanych z bezpieczeństwem (testowanie systemów bezpieczeństwa)
• Pełnienie funkcji wewnętrznego doradcy
• Wyszukiwanie błędów w projektach zabezpieczeń oraz rekomendowanie zmian lub ulepszeń
• Rozpoznawanie cyberataków ( wprowadzanie środków zaradczych)
• Opracowywanie procedur bezpieczeństwa
• Pomoc w tworzeniu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa
• Pomoc w opracowaniu automatycznych testów bezpieczeństwa w celu sprawdzenia, czy stosowane są najlepsze praktyki bezpiecznego kodowania

WYMAGANIA:

• Doświadczenie „Ethical Hackin „– walidacja systemów
• Doświadczenie w sektorze sofware
• Znajomość standardów bezpieczeństwa OWASP i ASVS
• Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi bezpieczeństwa w potoku CI/CD.

Zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem: Inżynier Bezpieczeństwa /WROCŁAW

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

(Data aktualizacji: środa, 21 lipca 2021)