Profesja.pl – tylko

aktualne oferty pracy

aktualne

oferty pracy

Szukasz pracy? Chcesz zarabiać minimum 7000 zł na rękę miesięcznie? Znasz język niemiecki w stopniu co najmniej podstawowym? Zadzwoń do firmy PRO-Senior z Opola ! KRAZ 6933. Możesz podjąć pracę jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech. Legalna praca. Oferujemy ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz pomoc koordynatora na miejscu.  Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o kontakt tel. 77 442 9040 lub 77 442 8338.
Opole (Niemcy)
Centrum Językowe Konik  pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.Zlecenie dla opiekunki nr: 402/12 Miejsce pracy: Niemcy Frickenhausen 72636Termin wyjazdu: od 29.06Wynagrodzenie: 1600€ Ogólny opis:Sprawdzone zastępstwo !Do opieki Pani 81 lat, 71kg, 160cm. Mieszka razem z synem (50lat, syn nie wymaga opieki , pracuje przebywa w domy tylko na weekendy).Seniorka ma określoną II gr. inwalidzka, porusza się za pomocą rollatora, do pomocy jest lift do wanny. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Ma problemy z ciśnieniem i choruje na Parkinsona. Codziennie przychodzą pielęgniarki. Podopieczna bardzo lubi spacery i czytanie. Do dyspozycji opiekunki własny pokój , łazienka, Internet. Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA. Wymagania:- komunikatywny niemiecki- doświadczenie w opiece- chęci do pracy ZAPEWNIAMY:* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW Zapraszam na naszą stronę internetową pracadlaopiekunek24.pl KONTAKT: 534 603 100 – czynny 24 h731 913 716570 718 736794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Frickenhausen (Niemcy)
Centrum Językowe Konik pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania”Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 3053Miejsce pracy: Niemcy , Scheibenhardt 76779Termin wyjazdu: od 21.06Wynagrodzenie: 1100€ msc (bez znajomości języka )Ogólny opis:Opieki wymaga seniorka 86l, zmaga się z demencją, inkontynencją, porusza się za pomocą rolatora lub laski, potrzebuje wsparcia i pomocy przy myciu, ubieranie rozbieraniu.Oprócz tego do obowiązków opiekunki należą: zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków , wspólne spędzanie czasu.Na tym zleceniu opiekunka zamieszka w przestronnym pokoju z osobną łazienka.Sprawdzona oferta – zadzwoń i poznaj szczegóły.Wymagania:-bez znajomości języka- doświadczenie w opiece.W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM,- KOMUNIKATYWNYM,- DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości językaCODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA IZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKoniecznie sprawdź naszą ofertę na: pracadlaopiekunek24.plKONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Głogówek (Niemcy)
Centrum Językowe Konik pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania”Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 1346Miejsce pracy: Niemcy , okolice MonachiumTermin wyjazdu: od 22.06 na 2 miesiaceWynagrodzenie: 1600euro netto za 1 miesiącOgólny opis:Opieki wymaga kobieta: 75 lat. 55kg, 160cm wzrost. Osoba bardzo sympatyczna, miła i rozmowna.Podopieczna ma II grupę inwalidzką, lekką demencję, problemy z sercem, słuchem i z poruszaniem (więcej czasu leży) Jest sprawna psychicznie. Porusza się za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego.Nasza seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, raz w tygodniu odwiedza ją córka.Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką, samochód.Zakres obowiązków:-prowadzenie domu-zakupy,-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,-wspólne aktywne spędzanie czasu.SPRAWDZONA OFERTA ! ! !więcej informacji udzieli dział rekrutacjiWymagania:- doświadczenie w opiece- znajomość języka na poziomie komunikatywnymZAPEWNIAMY:* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiW SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM,- KOMUNIKATYWNYM,- DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości języka niemieckiego.CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 794 935 437tel: 731 913 716tel: 570 718 736LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Głogówek (Niemcy)
Centrum Językowe Konik  pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 3053Miejsce pracy: Niemcy , Scheibenhardt 76779Termin wyjazdu: od 21.06Wynagrodzenie: 1100€ msc (bez znajomości języka )Ogólny opis: Opieki wymaga seniorka 86l, zmaga się z demencją, inkontynencją, porusza się za pomocą rolatora lub laski, potrzebuje wsparcia i pomocy przy myciu, ubieranie rozbieraniu.Oprócz tego do obowiązków opiekunki należą: zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków , wspólne spędzanie czasu. Na tym zleceniu opiekunka zamieszka w przestronnym pokoju z osobną łazienka.Sprawdzona oferta – zadzwoń i poznaj szczegóły. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM, - KOMUNIKATYWNYM, - DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości językaCODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA IZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKoniecznie sprawdź naszą ofertę na:  pracadlaopiekunek24.plKONTAKT: tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
Scheibenhardt (Niemcy)
Centrum Językowe Konik  pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 1346Miejsce pracy: Niemcy , okolice MonachiumTermin wyjazdu: od 22.06 na 2 miesiaceWynagrodzenie: 1600euro netto za 1 miesiąc Ogólny opis: Opieki wymaga kobieta: 75 lat. 55kg, 160cm wzrost. Osoba bardzo sympatyczna, miła i rozmowna.Podopieczna ma II grupę inwalidzką, lekką demencję, problemy z sercem, słuchem i z poruszaniem (więcej czasu leży) Jest sprawna psychicznie. Porusza się za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego.Nasza seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, raz w tygodniu odwiedza ją córka.Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką, samochód   .Zakres obowiązków: -prowadzenie domu-zakupy,-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,-wspólne aktywne spędzanie czasu.SPRAWDZONA OFERTA ! ! !więcej informacji udzieli dział rekrutacji Wymagania: - doświadczenie w opiece- znajomość języka na poziomie komunikatywnymZAPEWNIAMY:* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Premie na Święta* Zwrot kosztów podróży* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiW SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM, - KOMUNIKATYWNYM, - DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości języka niemieckiego.CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIEKONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 794 935 437 tel: 731 913 716 tel: 570 718 736 LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)  
Monachium (Niemcy)
Centrum Językowe Konik pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 4902Miejsce pracy: Niemcy, Henstedt-Ulzburg, Niemcy 24558Termin wyjazdu: od zaraz na 2 m-cWynagrodzenie: 1800€ za mscOgólny opis: Opieki wymaga seniorka 82lat 55kg – osoba mobilna. Podopieczna ma Parkinsona , choroby serca i nadciśnienie. Mieszka wraz z mężem – mężczyzna nie wymaga opieki.Na tym zlecaniu zamieszkasz w przestronnym pokoju z łazienką .Zakres obowiązków:-prowadzenie domu-zakupy,-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,-wspólne aktywne spędzanie czasu. Wymagania: - doświadczenie w opiece- znajomość języka na poziomie dobrym ZAPEWNIAMY: * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO * Premie na Święta * Zwrot kosztów podróży lub transport* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM, - KOMUNIKATYWNYM, - DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości językaCODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA IZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE KONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
HENSTEDT-ULZBURG (Niemcy)
Centrum Językowe Konik  pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie.POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 1408Miejsce pracy: Niemcy , Tubingen 72070Termin wyjazdu: od zarazWynagrodzenie: 1300 euroOgólny opis: Do opieki Pani w wieku 90 lat z wagą 45 kg i wzrostem 150cm. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się .Zmaga się z chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą i poczatkującą demencją.Seniorka mieszka w zabytkowej kamienicy w centrum miasta,Opiekunka ma osobny pokój z łazienką i dostęp do Internetu.Zakres obowiązków:-prowadzenie domu,-zakupy,-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,-wspólne aktywne spędzanie czasu.SPRAWDZONA OFERTA ! ! !więcej informacji udzieli dział rekrutacjiWymagania:- doświadczenie w opiece- język podstawowy- prawo jazdy kat BZAPEWNIAMY:* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK(niemiecka emerytura)* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO* Podwójne diety i premie na Święta* Zwrot kosztów podróży* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i PolskiW SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIECNA 4, 6, 8, 12 TYGODNIZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:- PODSTAWOWYM, - KOMUNIKATYWNYM, - DOBRYM I BARDZO DOBRYMOraz bez znajomości językaCODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANYZAPRASZAMY ! ! !JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE KONTAKT: tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 731 913 716tel: 570 718 736tel: 794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)  
Tubingen (Niemcy)
Centrum Językowe Konik pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie. Zlecenie dla opiekunki nr: 8404 Miejsce pracy: Niemcy - Loffenau 76597Termin wyjazdu: od 21.06Wynagrodzenie:2000euro netto Ogólny opis:Zaopiekuj się małżeństwem.Kobieta 83 lata, 65 kg. W obecnej chwili porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego (złamanie kości udowej).Mężczyzna 82 lata, 72 kg. Senior porusza się samodzielnie, ma II gr. inwalidzką, zmaga się z nadciśnieniem, chorobami serca i reumatyzmem.Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym 120m2,do dyspozycji opiekunki własny pokój, tv, własna łazienka. Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA. Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym- doświadczenie w opiece- chęci do pracy- brak nałogu papierosowego !!!- referencje ZAPEWNIAMY:> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA> Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach> Transport oraz zwrot kosztów podróży> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie> Podwójne diety i premie na święta> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski> Nie pobieramy żadnej prowizji Dzięki temu codziennie możemy Państwu zaproponować nowe oferty.POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW   KONTAKT:534 603 100- czynny 24h731 913 716570 718 736794 935 437LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Loffenau (Niemcy)
Wyświetlono rezultaty 1-10 z 35.

Najczęściej wyszukiwane
aktualne oferty pracy

Branża budowlana / motoryzacyjna
Elektryk

 • elektryk samochodowy
 • elektryk przemysłowy
 • elektryk budowlany
 • monter
 • instalator
 • inżynier elektryk

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Monter

 • instalacji sanitarnych
 • wentylacji
 • ogrzewania
 • fasad
 • rusztowań

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Spawacz

 • oferty pracy za granicą
 • spawanie metodą MIG
 • spawanie metodą MAG
 • spawanie laserowe
 • spawanie elektryczne
 • spawanie metodą TIG

Szukaj

Handel
Przedstawiciel Handlowy

 • doradca klienta
 • handlowiec
 • sprzedawca
 • opiekun klienta

Szukaj

Administracja
Pracownik biurowy

 • pracownik administracyjny
 • asystent/asystentka biura
 • pracownik biurowy ½ etatu
 • pracownik biurowy z znajomością języka
 • obsługa klienta

Szukaj

Produkcja / Branża budowlana
Operator

 • wózka widłowego
 • maszyn
 • koparko – ładowarki
 • wytryskarki

Szukaj

Gastronomia
Kucharz

 • pomoc kuchenna
 • szef kuchni

Szukaj

Top