Oferty pracyOperator wózka wysokiego składowania | Wustermark (okolice Berlina)| 1770-1960€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem
Operator wózka wysokiego składowania | Wustermark (okolice Berlina)| 1770-1960€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem Mondi Polska Wustermark (okolice Berlina) (Niemcy)
Operator wózka wysokiego składowania | Wustermark (okolice Berlina)| 1770-1960€ netto/miesiąc + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem Mondi Polska Wustermark (okolice Berlina) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 9 sierpnia 2022, do końca 1 dzień

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

  Operator wózka wysokiego składowania

Miejscowość: Wustermark (okolice Berlina)

Stawka: ok. 1770-1960€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenie na wózkach wysokiego składowania i w pracach magazynowych
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Składowanie i odbieranie palet za pomocą wózka wysokiego składowania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

 * Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowej rodzinnej atmosferze, aplikuj!
tel: +48 500 456 300  lub   tel: +491603710352
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: wtorek, 9 sierpnia 2022)