Oferty pracyOperator maszyn (branża metalurgiczna) - Meulebeke
Operator maszyn (branża metalurgiczna) - Meulebeke Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Meulebeke (Belgia)
Operator maszyn (branża metalurgiczna) - Meulebeke Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Meulebeke (Belgia) Aplikuj Opublikowano 9 listopada 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją drutu zbrojeniowego i siatek zgrzewanych- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator maszyn
(branża metalurgiczna)

Miejsce pracy: Meulebeke, Belgia

 Opis stanowiska:

  • przygotowanie drutu i siatek pod zamówienia klientów firmy
  • wybór odpowiednich materiałów z magazynu (uwzględnienie długości i średnicy), transport materiałów z wykorzystaniem podnośników, suwnicy i przenośników rolkowych
  • obsługa i kontrola pracy maszyn: tnących, gnących (zaginarka do prętów zbrojeniowych z ekranem dotykowym), zgrzewających
  • kontrola przebiegu pracy maszyn, zgłaszanie i usuwanie awarii
  • praca w hałasie (zapewnione środki ochrony)
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6.30 - 15.00, 15.00- 00.00

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • min. 2letnie doświadczenie w pracy jako operator maszyn w branży metalurgicznej
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania i do pracy w przemyśle metalurgicznym (pyły, hałas)
  • gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile wykształcenie techniczne

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach,
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
  • stawkę: 14,72 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo) plus 10 % dodatku zmianowego (16,19€ brutto/h)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 3825 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2070 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego -9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, +48 503 028 187

(Data aktualizacji: środa, 9 listopada 2022)