Oferty pracyOPERATOR MASZYN CNC – TOKARZ / FREZER / OPERATOR LASERA CNC -niewymagana znajomosc j. niemieckiego
OPERATOR MASZYN CNC – TOKARZ / FREZER / OPERATOR LASERA CNC -niewymagana znajomosc j. niemieckiego Berlin, Monachium, Hamburg, Hannover, Drezno (Niemcy)
OPERATOR MASZYN CNC – TOKARZ / FREZER / OPERATOR LASERA CNC -niewymagana znajomosc j. niemieckiego Berlin, Monachium, Hamburg, Hannover, Drezno (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 listopada 2022, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC – TOKARZ / FREZER / OPERATOR LASERA CNC
-niewymagana znajomosc j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy (Berlin, Monachium, Hamburg, Hannover, Drezno)
Nr. ref: CNC/DE/2022

Zakres obowiązków:
- obsługa tokarek / frezarek (Hedelius, Bimatec) bądź lasera CNC (Trumpf)
- zmiana narzędzi, wprowadzanie korekt
- produkcja seryjna lub jednostkowa
- praca na oprogramowaniu Fanuc, Heidenhain lub Siemens
- stawka 12,00 euro brutto + 40,00 euro diety dziennej

Wymagania:
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2022

(Data aktualizacji: wtorek, 22 listopada 2022)