Oferty pracyMonter - mechanik maszyn rolniczych
Monter - mechanik maszyn rolniczych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Beveren-Leie (Belgia)
Monter - mechanik maszyn rolniczych Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Beveren-Leie (Belgia) Aplikuj Opublikowano 26 listopada 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego klienta rodzinnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji maszyn do zbioru, przetwarzania i sprzęgania lnu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter - mechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy:  Belgia/ Beveren-Leie

Opis stanowiska:

  • montaż nowych maszyn rolniczych
  • wykonywanie wstępnego montażu elementów hydraulicznych
  • montaż układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • uruchamianie i regulowanie maszyny
  • naprawa i konserwacja istniejących maszyn
  • analiza możliwych usterek
  • praca w warsztacie, ale czasami wyjazd do klientów
  • praca w godzinach: 7:30 - 12 i 12:30 - 16:00 w piątek do 15:10

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • kilku letnie doświadczenie jako monter - mechanik maszyn
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • motywacja i chęć do nauki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • wynagrodzenie od 15-15,50 € brutto/h (400.28€-414.83€ netto tyg.) w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • pełny wymiar godzin 39,10 h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • bon żywnościowy 4€ brutto za każdy dzień roboczy (po 3 m-cach zatrudnienia)
  • dodatek wakacyjny-  brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną-  (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 95€/ tydzień, pokój 1-os. 145€/ tydzień
  • ubezpieczenie płatne  w wysokości 9 €/ miesiąc
  • po przejściu na stały kontrakt - ubezpieczenie szpitalne
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, +48 503 028 187

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: sobota, 26 listopada 2022)