Oferty pracyAnalityk - duże zbiory danych (nie wymagamy doświadczenia)
Analityk - duże zbiory danych (nie wymagamy doświadczenia) PMSolutions Łódź (łódzkie)
Analityk - duże zbiory danych (nie wymagamy doświadczenia) PMSolutions Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2023, do końca 1 dzień

Analityk - duże zbiory danych (nie wymagamy doświadczenia)
Umowa o Pracę
Tylko na pełen etat
LÓDŹ ( hybryda 2/3dni w tygodniu)

6500 – 8500 PLN brutto
Łódź
Praca w Banku – pracownik analityczny/praca przy komputerze
Stałe godziny pracy

ZADANIA:
weryfikacja informacji w dziale finansowym
praca w Excel i programach wewnętrznych
weryfikowanie dużych zbiorów danych

Wymagamy znajomości języka angielskiego – B2

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających oraz szerokie możliwości rozwoju,
Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe i inne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na jobs@personnelandmedia.com
z dopiskiem „Łódź – Analityk ”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2023)