Oferty pracyProgramista-operator tokarki CNC (MAS/02/23)
Programista-operator tokarki CNC (MAS/02/23) Weegree Marktsteft-Michelfeld (Niemcy)
Programista-operator tokarki CNC (MAS/02/23) Weegree Marktsteft-Michelfeld (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiPolskiFrancji oraz NiemiecSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Programista-operator tokarki CNC

Miejsce pracy: Marktsteft-Michelfeld (97342)

 Opis stanowiska:

  • Samodzielna praca na tokarce CNC.
  • Praca na maszynie Spinner Siemens 840.
  • Pisanie programów.
  • Wykonywanie pojedynczych elementów.
  • Przygotowanie i ustawienie maszyn, programowanie maszyn CNC.
  • Obrabianie blachy i profili stalowych.
  • Praca na jedną zmianę.

 Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie: 14,50  netto/za godzinę
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Dopłatę do paliwa.

 Co pomoże Ci uzyskać zatrudnienie i odnaleźć się na tym stanowisku?

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.
  • Doświadczenie jako operator tokarki CNC.
  • Chęci do pracy.
  • Umiejętność dbania o czystość w miejscu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 880 574 761
  • Kontakt mailowy: o.kulczycka@weegree.com
  • PRACA OD ZARAZ!

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2023)
inne

oferty pracodawcy

Mouscron (Belgia)
Opublikowano 1 marca 2024
Beringen, Belgia (Belgia)
Opublikowano 29 lutego 2024
Bruksela (Belgia)