Oferty pracySpawacz/Ślusarz (MR/05/23)
Spawacz/Ślusarz (MR/05/23) Weegree Różne Lokaizacje (Niemcy)
Spawacz/Ślusarz (MR/05/23) Weegree Różne Lokaizacje (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 maja 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

SPAWACZ/ŚLUSARZ

Miejsce pracy: różne lokalizacje (Niemcy)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

  • obróbka skrawaniem i montaż wielkogabarytowych blach - metodą TIG 141;
  • praca na podstawie rysunku technicznego;
  • szlifowanie spoin.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku spawacza TIG;
  • znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • znajomości pracy na rysunku technicznym;
  • prawa jazdy - własny samochód mile widziany.

 Co oferujemy?

  • wynagrodzenie: 14-15 €/h NETTO;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca;
  • możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia;
  • możliwość nadgodzin w zależności od zapotrzebowania;
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas;
  • zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h;
  • narzędzia do pracy oraz odzież ochronną;
  • kompleksową obsługę przed wyjazdem;
  • zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Kontakt telefoniczny: +48 880 571 183
  • PRACA OD ZARAZ!

(Data aktualizacji: wtorek, 23 maja 2023)
inne

oferty pracodawcy

Sosnowiec (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Weißenhorn (Niemcy)