Oferty pracySprzątacz/ka, 1600-1700€ netto/mies, Bretania, Francja
Sprzątacz/ka, 1600-1700€ netto/mies, Bretania, Francja Bretania (Francja)
Sprzątacz/ka, 1600-1700€ netto/mies, Bretania, Francja Bretania (Francja) Aplikuj Opublikowano 24 maja 2023, do końca 1 dzień

Wynagrodzenie:

1600-1700€ netto/mies

Miejsce pracy:

Bretania, Francja

Zakwaterowanie:

zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • stawkę 11,52€ /h brutto
  • wynagrodzenie 1600-1700€ netto/mies
  • 10% premii urlopowej,
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 35h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sprzątanie pokoi oraz pomieszczeń hotelowych ogólnie dostępnych
  • uzupełnianie zapasów
  • ścielenie łóżek i wymiana pościeli
  • mycie okien
  • zgłaszanie usterek w pokojach

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

(Data aktualizacji: środa, 24 maja 2023)