Oferty pracyPracownik/-ca produkcji zakładu mięsnego
Pracownik/-ca produkcji zakładu mięsnego IJsselstein (Holandia)
Pracownik/-ca produkcji zakładu mięsnego IJsselstein (Holandia) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Posiadamy miejsca pracy w fabryce przetwórstwa mięsa wieprzowego dla osób chętnych do pracy zarówno na działach produkcji, jak i logistyki, ekspedycji oraz na dziale mycia.   Praca dla kobiet, męzczyzn oraz dla par.

Praca jest do przyuczenia, nie wymagamy znajomości języków obcych.

Lokalizacja zakładu: Ijsselstein / Holandia

Oferujemy:

• Stawka godzinowa brutto wynosi 12,40 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe,

• Praca na 1-szą lub 2-gą zmianę,

• Dodatki:

- w godzinach 4:00-6:00 oraz 18:00- 21:00 przysługuje dodatek 17 % do stawki podstawowej brutto,

- w godzinach 00:00 - 3:00 oraz 22:00-24:00 przysługuje dodatek 35 % do stawki podstawowej brutto,

• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę,

• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu,

• Stabilne ilości godzin (36 - 40 tygodniowo), cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konto bankowe pracownika,

• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania)

• Bezpłatny transport służbowy w Holandii,

• Wparcie koordynatora polskojęzyczngo,

Wymagania:

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

• Mile widziene prawo jazdy kat. B (jesli para chce podjąć pracę, to jedna osoba musi mieć prawo jazdy)

Obowiązki:

• w zalezności od działu:

-pakowanie do putełek i układanie na paletach, układanie półtusz do skrzynek, ważenie, ściąganie półtusz z haków i układanie na stołach, rozładunek, pakowanie vacum

-krojenie małych kawałków mięsa na lini produkcyjnej

-prace porządkowe: mycie m.in pojemników, sprzątanie

• Inne prace fizyczne

• Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)

tel: (+) 48 602 176 444

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) dla Pracodawcy holenderskiego, realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa.

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa
Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na  ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: praca tymczasowa

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)