Oferty pracyMonter/spawacz podwozi ciężarówek (DPAT/06/23)
Monter/spawacz podwozi ciężarówek (DPAT/06/23) Weegree Okolice Waregem (Belgia)
Monter/spawacz podwozi ciężarówek (DPAT/06/23) Weegree Okolice Waregem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2023, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Francji, Niemiec, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter/spawacz podwozi ciężarówek

Miejsce pracy: okolice Waregem, Belgia

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie, zajmującej się budową różnego rodzaju nadbudów samochodów ciężarowych.
  • Praca polega na montowaniu oraz spawaniu podwozi ciężarówek na podstawie rysunku technicznego.
  • Montaż systemów kontenerowych, platform, dźwigów.
  • Spawanie metodą Mig/Mag różnych ram, zabudów.
  • Praca 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Co Ci oferujemy:

  • Wynagrodzenie: od 2500€ netto/msc!!!
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Belgii do 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Zwracany koszt za paliwo na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Czego od Ciebie czekamy:

  • Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego-warunek konieczny
  • Umiejętności spawania.
  • Prawo kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Jeśli możesz wyjechać swoim autem.

Chcesz dostać tę pracę lub dowiedzieć się szczegóły?

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 5 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Hasselt (Belgia)