Oferty pracyPROGRAMISTA - FREZER CNC
PROGRAMISTA - FREZER CNC 97359 Schwarzach (Niemcy)
PROGRAMISTA - FREZER CNC 97359 Schwarzach (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

PROGRAMISTA - FREZER CNC

Miejsce pracy: Niemcy – 97359 Schwarzach
Nr ref: FREZ-SCHW/DE/2023

Zakres obowiązków:
- produkukcja jednostkowa modeli, form oraz narzędzi wykorzystywanych głównie w branży samochodowej,
- programowanie (CAD/CAM-Software Tebis),
- obsługa 5-osiowych frezarek CNC z oprogramowaniem Siemens i Heidenhain,
- obróbka elementów wykonanych z aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych,
- kontrola wyprodukowanych elementów,
- praca od poniedziałku do piątku (7.00- 16.00)
- stawka: 15,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe (min. 3 lata)
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (poziom B1)
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: FREZ-SCHW/DE/2023

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)