Oferty pracyKierowca
Kierowca S&A sp. z o.o Kraków, Kassel (małopolskie)
Kierowca S&A sp. z o.o Kraków, Kassel (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp .z o.o., działa na terenie Polski w oparciu o wpis do rejestru agencji zatrudnienia 27405. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie HR. W ciągu 6 lat działalności nasza agencja zyskała zaufanie wielu firm różnych branż i gałęzi przemysłu, dzięki czemu zatrudniliśmy już około 2000 pracowników na terenie Europy. Łączymy pracodawców z kandydatami do pracy – oferujemy kompleksowe wsparcie pracowników w organizacji wyjazdu zagranicę. Z nami zyskasz zatrudnienie na najlepszym poziomie.

Zakres obowiązków:

  • praca jako kierowca
  • przewóz osób
  • przewóz materiałów z punktu A do punktu B

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 EUR netto/ m-c (wynagrodzenie uzależnione od kategorii, doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)
  • brak Zeitkonta
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • praca w różnych rejonach Niemiec
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać!
  • pomoc polskiego koordynatora

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji.

Administratorem twoich Danych Osobowych jest S&A Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 24/12,31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Krakowie-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000843217, NIP: 9452235806, REGON: 386141810, KRAZ: 27405. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do dokonania wyboru właściwego kandydata, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być nasi klienci,  podwykonawcy, w tym dostawcy narzędzi informatycznych, portale rekrutacyjne, firmy świadczące nam obsługę prawną i księgową. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych pracodawcy, na rzecz którego prowadzona jest rekrutacja.  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych spółkom powiązanym z Administratorem (TRION, APT TRION) w celu wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te spółki.

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Kielce (świętokrzyskie)
Opublikowano 12 kwietnia 2024
Opublikowano 9 kwietnia 2024