Oferty pracyASYSTENT/ASYSTENTKA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kraków (małopolskie)
ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 6 czerwca 2023, do końca 1 dzień

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Dla wsparcia procesów rekrutacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/ASYSTENTKA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Zadania:

  • Wyszukiwanie - rekrutacja osób do pracy w oparciu o firmową bazę kandydatów
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy
  • Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim
  • Zarządzanie bazą nadesłanych kandydatów

Wymagania:

  • Praca od poniedziałku – do piątku
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie min. B2 (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji
  • Mile widziana dodatkowo znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • Entuzjazm, zaangażowanie, sumienność i systematyczność w pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Wynagrodzenie: 3200 - 3500 PLN na rękę na start dla osoby w zależności od doświadczenia w rekrutacji
  • Jasny system premiowy po 3 miesiącu pracy w zależności od wyników: 100-1000 PLN na rękę
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

(Data aktualizacji: wtorek, 6 czerwca 2023)
inne

oferty pracodawcy

Kraków, Kalwaria (małopolskie)
Opublikowano 25 kwietnia 2024
Poznań (wielkopolskie)
Kielce, Amsterdam, Rotterdam (świętokrzyskie)