Oferty pracyPracownik działu zatrudnienia (ES/02/24)
Pracownik działu zatrudnienia (ES/02/24) Weegree Opole (opolskie)
Pracownik działu zatrudnienia (ES/02/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 11 marca 2024, do końca 1 dzień

 Pracownik działu zatrudnienia

Miejsce pracy: Opole

Typ umowy: umowa o pracę lub zlecenie

Kluczowe kwalifikacje: bardzo dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego/prawo jazdy kat. B

Do naszego zespołu Weegree poszukujemy osoby, która lubi kontakt z ludźmi, jest dokładna i rzetelna, a przede wszystkim nie boi się pracy z dokumentami.

Opis stanowiska:

  • Zbieranie niezbędnych danych od pracowników do przygotowania umów o pracę/zlecenie
  • Generowanie, przesyłanie, tłumaczenie treści umów dla pracowników tymczasowych
  • Pilnowanie, żeby każdy z pracowników miał odpowiedni zestaw badań i dokumentów dopuszczających go do rynku pracy w Polsce lub za granicą
  • Praca przy legalizacji pobytu pracowników zza granicy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego i ukraińskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, rzetelność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość innych języków obcych (gruziński, rosyjski)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Przyjazny proces onboardingowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Szkolenia i warsztaty wspierające Twój ciągły rozwój
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do prywatnej siłowni na terenie biura
  • Program poleceń pracowniczych
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 532 768 399
  • E-mail - m.majas@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 marca 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Hasselt (Belgia)