Oferty pracyPracownik magazynowy z uprawnieniami UDT
Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT Łódź (łódzkie)
Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 marca 2024, do końca 1 dzień

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Streczowanie palet
  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT, mile widziane także uprawnienia SEP do 1KW

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (pierwsza umowa na rok) - możliwość przejścia na umowę o pracę na wybranych obszarach
  • Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)
  • Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy)

Miejsce pracy: Łódź Retkinia

Tel. +48-573-180-951

(Data aktualizacji: czwartek, 14 marca 2024)