Oferty pracypraca POMOCNIK NA LOTNISKU Niemcy
praca POMOCNIK NA LOTNISKU Niemcy Hanover (Niemcy)
praca POMOCNIK NA LOTNISKU Niemcy Hanover (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 marca 2024, do końca 1 dzień

Praca dla pomocnika obsługi bagażu i ładunków na lotnisku
lokalizacja: port lotniczy Hanover (Dolna Saksonia)

praca dla mężczyzn

obowiązki:
załadunek bagażu lub towarów
sortowanie bagażu lub towarów
praca na płycie lotniska i w hali odpraw

wymagania:
podstawowa znajomość języka angielskiego (mówienie i rozumienie)
prawo jazdy i samochód

warunki pracy:
wynagrodzenie 1650 EUR netto miesięcznie
70% pracy w nocy
(dodatek za pracę w niedzielę i dodatek za pracę na nocnej zmianie)
niemiecka umowa o pracę
ubezpieczenie
darmowe zakwaterowanie (pokój dwuosobowy)

Kontakt: 537988887 lub 504028129

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 marca 2024)