Oferty pracyOperator koparki (S/02/24)
Operator koparki (S/02/24) Weegree Bruksela I Okolice (Belgia)
Operator koparki (S/02/24) Weegree Bruksela I Okolice (Belgia) Aplikuj Opublikowano 21 marca 2024, do końca 1 dzień

 Operator koparki

Miejsce pracy: Bruksela, Belgia
Stawka: 2500-2600€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie w obsłudze koparki/ doświadczenie przy pracach ziemnych

Opis stanowiska:

  • Praca przy wykopach pod fundamenty (budowy, tunele)
  • Obsługa koparki HYUNDAI HX145CRD (do 21 t.)
  • Prace przy wykopach, załadunku, niwelacji terenu

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze koparki (do 25t.)
  • Doświadczenia w pracach ziemnych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego - do dogadania się w miejscu pracy.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2500-2600€ netto/m-c.
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: czwartek, 21 marca 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Hasselt (Belgia)