Oferty pracyOperator robota spawalniczego (FS/06/23)
Operator robota spawalniczego (FS/06/23) Weegree Bullingen (Belgia)
Operator robota spawalniczego (FS/06/23) Weegree Bullingen (Belgia) Aplikuj Opublikowano 22 marca 2024, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Belgia, Bullingen

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją naczep.
  • Praca na ramieniu spawalniczym marki Reis.
  • Wstępne przygotowanie detali do montażu.
  • Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych.
  • Wizualna kontrola wytwarzanych detali.
  • Możliwość przyuczenia.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2300-2500€ netto/m-c.
  • Możliwość długofalowej współpracy i wypracowania nadgodzin.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w spawaniu MIG/MAG.
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość wymogów spawalniczych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 198 299.
  • Zachęcam również do aplikowania na adres mailowy: n.szymankiewicz@weegree.com
  • Praca od zaraz!

(Data aktualizacji: piątek, 22 marca 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 26 kwietnia 2024
Hasselt (Belgia)