Oferty pracyTechnolog produkcji (OTN/04/24)
Technolog produkcji (OTN/04/24) Weegree Opole (opolskie)
Technolog produkcji (OTN/04/24) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 3 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

 Technolog produkcji

Miejsce pracy: Opole
Stawka: 5500 brutto
Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: wykształcenie wyższe / dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie opracowań dotyczących walidacji parametrów, pozwalających na wprowadzanie zmian w procesie technologicznym celem optymalizacji.
  • Wsparcie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prób technologicznych.
  • Wsparcie działu produkcji w przeprowadzaniu dochodzeń oraz wprowadzaniu działań korygujących w ramach bieżących problemów procesowych.
  • Wsparcie w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technologicznej, receptur oraz instrukcji/procedur.
  • Zbieranie i weryfikacja danych umożliwiających wykonanie kalkulacji cenowych nowych produktów.
  • Analiza oraz prowadzenie działań usprawniających proces pod kątem minimalizacji strat materiałowych i wydajnościowych oraz inicjowanie i uczestnictwo w projektach związanych z tą tematyką.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, inżynieria przem.spoż.
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego w Polsce i UE.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników.
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość HACCAP, ISO

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Stawka 5500 brutto
  • Praca na pełen etat w godzinach biurowych.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 604 223 348

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: środa, 3 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)