Oferty pracyPiaskarz (SMP/02/24)
Piaskarz (SMP/02/24) Weegree Enghien, Belgia (Belgia)
Piaskarz (SMP/02/24) Weegree Enghien, Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

 Piaskarz

Miejsce pracy:  Belgia
Stawka: 2200-2300€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie/język obcy: francuski lub angielski

Opis stanowiska:

  • Śrutowanie i piaskowanie różnych elementów ze stali nierdzewnej, aluminium, żeliwa.
  • Całkowite usuwanie zgorzeliny, farby ze starych części, rdzy, białej rdzy, korozji itp. z części stalowych i żeliwnych w celu uzyskania powierzchni i chropowatości zgodnie z normą ISO 8503-1.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w piaskowaniu i śrutowaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2200-2300€ netto/m-c.
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: środa, 3 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)