Oferty pracyPiekarz (QUA/09/23)
Piekarz (QUA/09/23) Weegree Mechernich (Niemcy)
Piekarz (QUA/09/23) Weegree Mechernich (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 4 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

 Piekarz

Miejsce pracy: Mechernich, Niemcy
Stawka: od 2100€
Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / zdolności manualne / znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska:

  • ręczne formowanie i wypiekanie chleba, bułek, croissantów i ciastek
  • drobne prace cukiernicze
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako piekarz
  • własny samochód na wyjazd
  • zdolności manualnych
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie A2 (minimum)
  • chęci do pracy

Co oferujemy:

  • Stawkę: 12€/h netto
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 728 369 326
  • E-mail - e.kucharek@weegree.com

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: czwartek, 4 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 30 kwietnia 2024
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)