Oferty pracyElektryk - szafy sterownicze
Elektryk - szafy sterownicze Wiedeń (Austria)
Elektryk - szafy sterownicze Wiedeń (Austria) Aplikuj Opublikowano 5 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - szafy sterownicze

Miejsce pracy: Austria - Salzburg/Wiedeń

Zakres obowiązków:
- podłączanie i montaż szaf sterowniczych
- praca z rysunkiem technicznym
- podłączanie maszyn przemysłowych

Wymagania:
- samodzielna konstrukcja i okablowanie szaf sterowniczych i zespołów elektrycznych
- wykonywanie kabli i złączy
- ukończone szkolenie zawodowe z zakresu elektrotechniki, mechatroniki lub pokrewnego
- doświadczenie zawodowe w budowie szaf sterowniczych
- dobra znajomość języka niemieckiego
- świadomość jakości, staranność i dokładność
- umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 17,65 euro brutto/h (16,65 euro brutto/h + 1,00 euro dodatku montażowego) + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

Co nas wyróżnia ?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych.
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka.
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig.

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ''

(Data aktualizacji: piątek, 5 kwietnia 2024)