Oferty pracyPomocnik lakiernika samochodowego (KS/03/24)
Pomocnik lakiernika samochodowego (KS/03/24) Weegree Mering (Niemcy)
Pomocnik lakiernika samochodowego (KS/03/24) Weegree Mering (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 8 kwietnia 2024, do końca 5 dni

 Pomocnik lakiernika samochodowego

Miejsce pracy:
Mering,Niemcy
Stawka: 2600-2700€ brutto
Zakwaterowanie: zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w lakiernictwie w zakresie przygotowania elementów karoserii do malowania. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania
  • Szlifowanie, polerowanie , szpachlowanie powierzchni
  • Prace pomocnicze podczas lakierowania
  • Obsługa narzędzi charakterystycznych dla warsztatu lakierniczego
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako pomocnik lakiernika lub lakiernik samochodowy
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami lakierniczymi
  • Wiedzy na temat przygotowania elementów karoserii do lakierowania
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Dodatkowymi atutami będą:

  • Prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd
  • Podstawowa znajomość j. niemieckiego

 Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: 15,50€-16,00€/h brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Gwarancję stabilnej pracy
  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie
  • Jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd)
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h (na podst. FV)
  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych (na podst. FV)
  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

 Praca od zaraz!

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 30 kwietnia 2024
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)