Oferty pracyMonter płyt kartonowo-gipsowych
Monter płyt kartonowo-gipsowych Wiedeń (Austria)
Monter płyt kartonowo-gipsowych Wiedeń (Austria) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter płyt kartonowo-gipsowych

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:
- montaż płyt kartonowo-gipsowych

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- samodzielność w wykonywaniu prac
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 13,60 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
- 13, 14 pensja

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat .
Pomagamy załatwić E106 dla pracownika i najbliższych oraz spraw formalnych w Austriackiej Kasie Chorych
Listy z BUAK-u to dla nas również pestka
Co tygodniowe zaliczki załatwiamy w mig

Nasze Motto ,,Z NAMI WYJEDZIESZ I SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ"

(Data aktualizacji: środa, 10 kwietnia 2024)