Oferty pracyStażysta/Pracownik administracyjno-biurowy
Stażysta/Pracownik administracyjno-biurowy Warszawa (mazowieckie)
Stażysta/Pracownik administracyjno-biurowy Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w procesie rekrutacji
w ramach projektu „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Edycja 2_2” na stanowisko:

Stażysta w Departamencie Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju, Wydział Instrumentów Finansowych

3 miesięczny staż, 2900 brutto

DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: ul. Wspólna 2/4 Warszawa

Zadania:

  • wsparcie pracowników Wydziału w realizacji bieżących zadań związanych z wdrażaniem projektów pozakonkursowych w Programie Inteligentny Rozwój oraz Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki
  • monitorowanie inwestycji kapitałowych.
  • przygotowywanie informacji nt. start-upów finansowanych ze środków Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020 (POIR)
  • wsparcie pracowników WIF w weryfikacji wniosków o płatność w zakresie instrumentów finansowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi skrzynki pocztowej i pakietu MS Office
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • komunikacja werbalna (z uwagi na realizowane zadania jest konieczna)
  • wysoka motywacja do nabycia doświadczenia zawodowego w administracji  państwowej, umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Płatny 3 miesięczny staż zawodowy w dostosowanym budynku
  • Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach
  • Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności pod nasz adres mailowy lub o kontakt telefoniczny: 735 933 898

(Data aktualizacji: środa, 10 kwietnia 2024)