Oferty pracypraca - MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - Niemcy
praca - MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - Niemcy Steißlingen (Badenia-Wirtembergia) (Niemcy)
praca - MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - Niemcy Steißlingen (Badenia-Wirtembergia) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

praca dla mechanika maszyn rolniczych
lokalizacja: Steißlingen (Badenia-Wirtembergia)

obowiązki:

  • konserwacja, naprawa i prace izolacyjne maszyn rolniczych
  • wymiana skrzyni biegów
  • wymiana silnika
  • obsługa urządzeń diagnostycznych

wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód

warunki pracy:

  • wynagrodzenie ok. 2800€ netto miesięcznie
  • niemiecka umowa o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość zakwaterowania

Kontakt: 504028129 lub 537988887

(Data aktualizacji: środa, 10 kwietnia 2024)