Oferty pracypraca - WYKOŃCZENIA - Niemcy
praca - WYKOŃCZENIA - Niemcy Friedrichshafen (Niemcy)
praca - WYKOŃCZENIA - Niemcy Friedrichshafen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

praca dla wykończeniowca
lokalizacja: Friedrichshafen (Bawaria)

Obowiązki:

  • malowanie elewacji ścian
  • malowanie wewnątrz i na zewnątrz
  • prace maskujące, wypełnianie otworów
  • tapetowanie
  • nakładanie glazury, farb i lakierów
  • projektowanie wnętrz przy użyciu suchej zabudowy

wymagania:

  • prawo jazdy i samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie

Warunki pracy:

  • wynagrodzenie 2500€ netto
  • niemiecka umowa o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość zakwaterowania

Kontakt: 537988887 lub 504028129

(Data aktualizacji: środa, 10 kwietnia 2024)