Oferty pracyPracownik do parkowania samochodów z językiem niemieckim
Pracownik do parkowania samochodów z językiem niemieckim Emden (Niemcy)
Pracownik do parkowania samochodów z językiem niemieckim Emden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Obowiązki:

Parkowanie samochodów

Mocowanie samochodów do statku

Zabezpieczanie samochodów

inne proste prace zlecone

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B (minimum rok)

Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych

Mile widziane pary (warunek- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie- 14,65- 15,15 e/ h, możliwość pracy w weekendy

brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane

umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

koszt mieszkania tylko 325 euro od osoby (resztę pokrywa firma)

możliwość tygodniowego pobierania zaliczek

wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

ubezpieczenie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU +48690490895

(Data aktualizacji: piątek, 12 kwietnia 2024)