Oferty pracyNiemcy Mechanik samochodowy
Niemcy Mechanik samochodowy Stuttgart (Niemcy)
Niemcy Mechanik samochodowy Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Agencja Pracy EURO WELT (KRAZ 12809) to certyfikowane biuro, które od 2015 roku pomaga kandydatom znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Zapewniamy Państwu przygotowanie do wyjazdu poprzez skompletowanie i tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych a także zapewniamy opiekę przez cały okres zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta rekrutujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

(m/k/d)

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Stuttgart
RODZAJ UMOWY: zawarta z niemieckim pracodawcą

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na niemieckich warunkach (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech)
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus dieta) zależne od doświadczenia
- zorganizowane zakwaterowanie
- przejrzyste zasady zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie

- możliwość pobierania zaliczek
- praca w pełnym wymiarze godzin

ZADANIA:

- praca w warsztacie samochodowym

- serwis i naprawa samochodów osobowych

WYMAGANIA:

- udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (mile widziany)

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA PRACY?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”

(Data aktualizacji: niedziela, 14 kwietnia 2024)