Oferty pracySTOLARZ
STOLARZ ImpactJob Niemcy, Solingen/Gernrode/Turyngia (Niemcy)
STOLARZ ImpactJob Niemcy, Solingen/Gernrode/Turyngia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 kwietnia 2024, do końca 12 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

STOLARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace stolarskie przy montażu i demontażu okien

WYMAGANIA:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
• Doświadczenie min. 2 lata
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazd

 ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro  brutto/godzina + 20 euro netto dieta/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 15 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy, Berlin (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Różne Lokalizacje (Niemcy)
SONNEBERG (Niemcy)