Oferty pracyPłatny Staż w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Płatny Staż w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie Warszawa (mazowieckie)
Płatny Staż w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Płatny Staż w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie

w Departamencie Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej, Wydział Kwalifikowalności Wydatków i Monitorowania Nieprawidłowości,

Miejsce stażu: Warszawa-Centrum ul. Wspólna 2/4

Zadania:

• Obsługa helpdesku BK2021 ( wsparcie techniczne użytkowników ),

• Wykonywanie prostych analiz i raportów na podstawie danych zBK2021,

• Interpretacja dokumentów typu Wytyczne,

• Udział w dalszych pracach rozwojowych aplikacji systemu wdrażania funduszy unijnych na perspektywę 21-27.

Wymagania:

Wykształcenie średnie ( zdana matura ) lub mile widziane wyższe ( w tym informatyka itp. ) - warunek konieczny

• Podstawowa wiedza o Funduszach Europejskich

• Podstawowe zapoznanie się z aplikacją Baza Konkurencyjności (BK2021)

• Umiejętność obsługi komputera na poziomie średnio-zaawansowanym i pakietu MS Office,

Aktualne do końca grudnia 2024 r. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny (warunek konieczny),

• Status na rynku pracy: osoby bezrobotnej, nieaktywnej zawodowo lub poszukującej pracy,

• Komunikatywność, współpraca, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka kultura osobista, sumienność.

Oferujemy:

• Płatny 3 miesięczny (lub więcej, nawet 9 m-cy) staż zawodowy (2900 zł netto),

• Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach,

• Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej,

• Doradztwo w zakresie rozwoju kariery,

• Zwrot kosztów dojazdu na staż do 3 m-cy trwania stażu,

• Indywidualne i profesjonalne podejście w procesie rekrutacji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Edycja 2_2”, który jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. +48 735 933 898

Tel: +48 785 051 620

(Data aktualizacji: wtorek, 16 kwietnia 2024)