Oferty pracyPracownik działu ekspedycji w zakładzie mięsnym
Pracownik działu ekspedycji w zakładzie mięsnym IJsselstein (Holandia)
Pracownik działu ekspedycji w zakładzie mięsnym IJsselstein (Holandia) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2024, do końca 1 dzień

Dla holenderskiej firmy zajmujacej się produkcją mięsa wieprzowego, poszukujemy pracownika na dział ekspedycji. Praca m.in przy obsłudze wózków EPT.

Wymagane doświadczenie przy obsłudze wózków EPT lub innych wózków widłowych, prawo jazdy kat. B oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Lokalizacje: fabryka w Ijsselstein (koło Utrecht)

Oferujemy:

Stawka godzinowa:  14,27 Euro brutto + pieniądze wakacyjne i urlopowe + dodatki

• Praca na 1- szą lub 2-gą zmianę,

• Dodatki:

- w godzinach 4:00-6:00 oraz 18:00-21:00 przysługuje dodatek 17% do stawki podstawowej brutto,

- w godzinach 22:00-03:00 przysługuje dodatek 35 % do stawki podstawowej brutto

• Cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na konto bankowe, pierwsza wypłata w drugim tygodniu zatrudnienia,

• Stabilne zatrudnienie, holenderską umowę o pracę,

• Stabilne ilości godzin (36 - 40 tygodniowo),

• Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu,

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,

• Bezpłatny transport służbowy w Holandii,

• Ubezpieczenie zdrowotne,

• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (domy jednorodzinne,  mieszkania  w zabudowie szeregowej, pokoje 2- osobowe, dostęp do Internetu)

Obowiązki:

• Praca na dziale ekspedycji jako pracownik transportowy,

• Umiejętność obsługi wózków EPT,

Wymagania:

• Umiejętność obsługi wózków EPT lub uprawniania na wózki widłowe,

• Prawo jazdy kat. B,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) dla Pracodawcy holenderskiego, realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga mailową,

tel:(+) 48 602176444

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie internetowej AP Grupa (Polityka Prywatności).

Ogł.: Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: wtorek, 16 kwietnia 2024)