Oferty pracyRekruter - praca dorywcza (dla studenta)
Rekruter - praca dorywcza (dla studenta) Weegree Wałbrzych, Opole (Dolnośląskie, Opolskie)
Rekruter - praca dorywcza (dla studenta) Weegree Wałbrzych, Opole (Dolnośląskie, Opolskie) Aplikuj Opublikowano 16 kwietnia 2024, do końca 15 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii, Niemiec i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Rekruter - praca dorywcza (dla studenta)

Miejsce pracy: Opole

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne prowizje, za każdego poleconego przez Ciebie pracownika, który przepracuje miesiąc!
  • Umowa zlecenie
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb! Studiuj, pracuj i zarabiaj!

Główne zadania:

  • Publikacja ogłoszeń
  • Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów z różnych źródeł
  • Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • Przekazywanie kontaktu do zainteresowanych kandydatów

Wymagania:

  • Lekkość rozmowy, komunikatywność
  • Wysokie nastawienie do pracy z celem
  • Rozbudowana sieć kontaktów
  • Mile widziane jest doświadczenie w rekrutacji
  • Mile widziana jest znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399!

(Data aktualizacji: wtorek, 16 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)