Oferty pracyPiaskarz (AL/09/23-HH/I/150)
Piaskarz (AL/09/23-HH/I/150) Weegree Arendonk (Belgia)
Piaskarz (AL/09/23-HH/I/150) Weegree Arendonk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 17 kwietnia 2024, do końca 16 dni

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Piaskarz

Nr ref: AL/09/23

Miejsce pracy: Arendonk, Belgia

Opis stanowiska:

  • piaskowanie konstrukcji stalowych
  • czyszczenie strumieniowo-ścierne powierzchni, obsługa piaskarki, w której znajduje się ścierniwo, przygotowanie do malowania, metalizowania czy też pasywacji
  • czyszczone są duże elementy takie jak konstrukcje metalowe, schody, kontenery
  • praca na jedną zmianą w godzinach 8:00-17:00

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku piaskarz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i własny samochód.
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,5€/h netto (około 2200-2300€/mc netto)
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Dofinansowane zakwaterowanie - płatne tylko 2€/dzień
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Około 168h pracy w miesiącu.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do prac

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Zadzwoń: +48735969230 - Marta Madaj

Aplikuj: m.madaj@weegree.com

(Data aktualizacji: środa, 17 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Anröchte (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Belgia (Belgia)
Opole (opolskie)
Opublikowano 26 kwietnia 2024