Oferty pracyMONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI
MONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI Weegree Belgia (Belgia)
MONTER WENTYLACJI/KLIMATYZACJI Weegree Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2024, do końca 16 dni

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz się zajmował:

  • Montażem wentylacji w budynkach komercyjnych;
  • Montażem kanałów wentylacyjnych;
  • Montażem izolacji kanałów wentylacyjnych;
  • Montaż systemów klimatyzacji w budynkach.
  • Montaż instalacji sanitarnych w apartamentach, hotelach, akademikach, biurowcach itp.
  • Montaż rur PVC, GEBERIT PE, MEPLA oraz MAPRES.
  • Biały montaż.

Czyli zostaniesz ekspertem od początku samego końca, a swoją pracę będziesz wykonywać na podstawie szczegółowo przygotowanego planu.

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13-14  € netto/h.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie organizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy przy montażu wentylacji i klimatyzacji.
  • Dodatkowymi atutami będą możliwość wyjazdu własnym autem.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego, holenderskiego lub francuskiego

Informacje dodatkowe:

  • Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

(Data aktualizacji: piątek, 19 kwietnia 2024)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 30 kwietnia 2024
Dendermonde (Belgia)
Marche-en-Famenne (Belgia)