Oferty pracyInstalator – Monter instalacji teletechnicznych
Instalator – Monter instalacji teletechnicznych Lubartów (lubelskie)
Instalator – Monter instalacji teletechnicznych Lubartów (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 25 kwietnia 2024, do końca 4 dni

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży energii odnawialnej poszukuje talentu na stanowisko:

Elektromonter

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: do 8000 zł brutto/miesiąc
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Diety za delegacje
  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wsparcie rozwoju: dofinansowanie karty MultiSport

Miejsce pracy:

  • Baza w Lubartowie z możliwością delegacji na terenie całej Polski

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchamianie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa: telewizji przemysłowej, SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych
  • Wykonywanie zadań zgodnie ze specyfikacją techniczną

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP
  • Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej i systemów przeciwpożarowych
  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Dołącz do nas! Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania. Prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na podany adres e-mail. W przypadku nieodebrania połączenia, zostaw wiadomość SMS z hasłem „ELEKTROMONTER”, a my niezwłocznie oddzwonimy!

(Data aktualizacji: czwartek, 25 kwietnia 2024)