Oferty pracyPraca/ Norwegia (Mechanik pojazdów ciężarowych).
Praca/ Norwegia (Mechanik pojazdów ciężarowych). Oslo (Norwegia)
Praca/ Norwegia (Mechanik pojazdów ciężarowych). Oslo (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 26 kwietnia 2024, do końca 4 dni

CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii w Oslo, oraz siedzibami w Sandefjord. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy.

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych

Dla naszego norweskiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje do pracy w autoryzowanych warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych głównie marki
MAN, Mercedes, Volvo, DAF oraz autobusów Solaris

Oferujemy:
- zatrudnienie na terenie Norwegii w miejscowości Oslo
- zatrudnienie na norweskich warunkach w serwisie autoryzowanym
- pełen etat
- umowa docelowa na czas nieokreślony,
- zarobki: 250-270 nok za godzinę
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii,
- opiekę konsultanta w trakcie i po rekrutacji.

Zadania:
- diagnostyka, naprawy, konserwacja
Wymagania
- wykształcenie w zawodzie mechanika
- wieloletnia praktyka w zawodzie mechanika samochodów ciężarowych najlepiej w serwisie autoryzowanym MAN lub Mercedes
- Prawo jazdy kat B. Mile widziane kategoria C, C+E oraz D
- komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego (min. B1),
- gotowość do pracy na terenie północnej Norwegii,
- wykaz szkoleń MAN lub Mercedes będzie dużą zaletą

Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biurocba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
Plac Rodła 8
70-419 Szczecin
+48 513 052 392 (Pn-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: piątek, 26 kwietnia 2024)