Oferty pracyElektryk ze znajomością niemieckiego - Holandia
Elektryk ze znajomością niemieckiego - Holandia Erfurt (Holandia)
Elektryk ze znajomością niemieckiego - Holandia Erfurt (Holandia) Aplikuj Opublikowano 26 kwietnia 2024, do końca 4 dni

Przedsiębiorstwo branży elektrycznej realizujące duże projekty na obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych czy też stoczniowych poszukuje na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter

Wynagrodzenie: 4000 euro/miesiąc

Miejsce pracy: Holandia

Zadania:

· Montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,

·  Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,

· Wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania:

· Uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,

· Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,

· Motywacja do pracy,

· Umiejętność pracy w zespole,

· Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

· Dodatki za znajomość niemieckiego lub angielskiego i doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,

· Możliwość uzyskania szkoleń językowych opłaconych przez pracodawcę,

· Wynagrodzenie, stawki oraz wszystkie dodatki na holenderskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),

· Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, jedno osobowych, opłacane przez pracodawcę,

· Dowóz do pracy samochodami służbowymi,

· Wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,

· Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,

· Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku,

· Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Nowoczesny sprzęt i narzędzia standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,

· Płatny urlop holenderski oraz 13staka holenderska w zależności od stażu pracy,

· Zapewniamy certyfikaty VCA oraz pomoc z uzyskaniem numeru podatkowego w Holenderskim Urzędzie Skarbowym.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres E-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści HOLANDIA oddzwonię!

(Data aktualizacji: piątek, 26 kwietnia 2024)